kaufland soutez scaled

Elektrokola Crussis jsou výkonná, rychlá a neskutečně stylová – prostě perfektní společníci na každou projížďku. S Kaufland Card máte šanci vyhrát jedno z nich, a navíc si užít projížďku v krásném okolí Hluboké nad Vltavou pro dvě osoby s romantickým výhledem na hrad. Tak neváhejte a zapojte se, protože zážitky budou nezapomenutelné! Soutěž probíhá do 31. 5. 2023.

Jak soutěžit?

 1. ZAREGISTRUJTE SE

  do soutěže v registračním formuláři dole na stránce, kde vyplníte číslo digitální Kaufland Card nebo kód vaší fyzické Kaufland Card, své údaje a odešlete*.

 2. ZAREGISTRUJTE SE

  Nakupujte od 1. 5. do 31. 5. 2023 s Kaufland Card, každý nákup se počítá.

  TIP: Čím častěji nakoupíte, tím vyšší máte šanci vyhrát. Možnost výhry můžete dokonce zdvojnásobit každým nákupem nad 700 Kč.

  *Do soutěže se stačí registrovat v období od 1. 5. do 31. 5. 2023 pouze jednou. Počítají se všechny nákupy, a to i ty, které jste uskutečnili před registrací.

  Soutěž probíhá od 1. 5. do 31. 5. 2023.

O co hrajeme?

 • 3x elektrokolo Crussis
 • 3x projížďka na elektrokolech v Hluboké nad Vltavou pro 2 osoby
 •  
kaufland soutez scaled

Kontakty

V případě dotazů využijte:

 • telefon: +420 800 165 894
  v provozu od pondělí do pátku od 8.00 hodin do 20.00 hodin

Doporučujeme

5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Samozřejmě, že tuto soutěž není možné vynechat. Elektrokolo je vynikající výhra, obzvlášť pro aktivní důchodce jako jsem já, kteří nikde nepracují a proto mají dost času na výlety na kole.Při současném zdražování a drahotě nemají všichni aktivní důchodci aspoň 50 000 Kč na nákup nového elektrokola a sociálka nákup elektrokola neproplatí. Škoda je, že při třech výhrách je pravděpodobnost výhry velmi malá. Za pokus o výhru to ovšem stojí, protože kdo nehraje, nevyhraje na 100%. Proto hned zítra se chystám na nákup do marketu Kaufland s věrnostní kartou Kaufland.

Ještě bych Kauflandu touto cestou doporučil jako podzimní výhru na začátku topné sezony v této soutěži tři kusy akumulačních kamen. Akumulačky s montáží a zprovozněním vyjdou též na 50 000 Kč a bylo by lepší nová akumulační kamna pro svojí domácnost vyhrát, než se na podzim dohadovat se sociálkou, zda potřebujeme nebo nepotřebujeme nová akumulační kamna do naší domácnosti a zda nám sociálka nová kamna v ceně 50 000 Kč s montáží proplatí nebo neproplatí.

Jitka
Jitka
1 rok před

jake kamna mate na mysli prosim? psal jste to dole v komentari.. to je nejaka soutez o kamna? a kde? diky 🙂