car crash 6243099 1280

Pojištění online. Největší srovnání pojištění od různých poskytovatelů a výběr toho nejlepšího online. Žádné telefonování. Ušetřete až tisíce korun.

Až pro třetinu Čechů je pojištění majetku nesrozumitelné. Pojistěte se s pomocí expertů!

Spousta Čechů podceňuje pojištění majetku, alespoň tak to vyplývá z nedávného průzkumu našich specialistů. Proč ale tomu tak je? Může za to právě nedůvěra k pojišťovnám při řešení pojistných událostí ve smyslu hledání výmluv, jak klientovi plnění krátit či zamítnout. A tak spoléhají často na pojištění v rámci celého bytového domu, ve kterém bydlí (ačkoliv toto často nestačí). Nerozumí jeho podstaty a benefitů. Žijí s pocitem, že ho nechtějí a nepotřebují, ovšem do první pojistné události.

To pravé pojištění na celý život
Přitom je to právě pojištění majetku, které ušetří ve finále spoustu starostí spojených s bydlením. Kromě pojištění domu nebo bytu (pojištění nemovitosti), nabízíme také pojištění domácnosti, které zaplatí škody na vybavení bytu včetně elektroniky, elektrospotřebičů nebo oblečení. 

Poraďte se s našimi specialisty
Milujete svůj domov? Tak ho chraňte! Spočítejte si, na kolik vyjde jeho pojištění. Vyberte si u nás z ověřených pojišťoven a jejich variant. Cena za kompletní pojištění domova (pojištění nemovitosti a domácnosti) se pohybuje nejméně okolo 3 000 Kč za rok. Dokážeme i individuálně upravit vámi vybranou variantu dle vašich požadavků. Naši specialisté jsou vám k dispozici každý den!