Tipy pro soutěžení

Tipy

Pokud čekáte nějaké tajné triky, jak zaručeně vyhrát, tak Vás asi zklamu, žádné neexistují. Můžete se jen zkusit soutěže zúčastnit a přát si, aby k Vám byl osud nakloněn a nějaká krásná výhra patřila právě Vám.

Mohu Vám ale poradit pár tipů:

1) Prodejna

Než půjdete nakupovat do konkrétní prodejny, můžete se podívat na soutěže, kterých se můžete zúčastnit nákupem v dané prodejně. Seznam prodejen naleznete zde.

2) Nákupní seznam

Soutěžní výrobky, které si chcete koupit, si připište na svůj nákupní seznam. Tak na ně nezapomenete.

3) Oblíbený x nový výrobek

Spotřebitelských soutěží se můžete zúčastnit, pokud daný výrobek pravidelně kupujete a máte ho rádi. A když už jej máte koupený a právě probíhá soutěž, můžete zkusit své štěstí a něco vyhrát. Ale i naopak, pokud jste si jej nikdy nekoupili, může být výhra v soutěži Vaše motivace pro nákup a třeba si jej oblíbíte.

4) Domácnost

Pokud Vám např. v domácnosti došel nějaký produkt či je potřeba něco koupit, můžete se nechat inspirovat na těchto stránkách a koupit výrobek, se kterým právě běží soutěž.

5) Samostatná účtenka

Nakupujete-li i běžné „nesoutěžní“ výrobky, je dobré nákup rozdělit a soutěžní věci dát jako samostatný nákup, abyste měli účtenku jen se soutěžními produkty. Ve většině spotřebitelských soutěží totiž musíte pro vstup do soutěže či pro ověření nároku na výhru doložit naskenovanou/vyfocenou účtenku – kratší účtenka se Vám bude fotit lépe.

6) Účtenka zaslaná poštou

U některých soutěží je nutné zaslat účtenku pro vstup do soutěže poštou. V tom případě můžete buď tento výrobek/výrobky oddělit od ostatních, abyste měli samostatnou účtenku, nebo požádat pokladní, aby Vám účtenku vytiskla 2x (většinou s tím nemají problém).

7) Vyhledání soutěže

Koupili jste nějaký výrobek či našli účtenku a nevíte, zda s ním probíhá soutěž nebo ne? Zkuste zadat název výrobku do vyhledávání na těchto stránkách (obrázek lupy v záhlaví) – případná soutěž by byla vyhledána.

Tak přeji příjemné soutěžení a spoustu výher!

Renata Francová

Další články z blogu naleznete zde

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments