Ukončené: Soutěž Colgate-Palmolive v prodejnách Billa

Nakupte vybrané libovolné produkty v Bille v minimální hodnotě 99 Kč, zaregistrujte se a zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte. Soutěž trvá do 18. 12. 2022.

Jak soutěžit?

  1. Nakupte libovolné produkty elmex, meridol, Palmolive, Protex a/nebo Colgate v minimální hodnotě 99 Kč v rámci prodejen Billa a uschovejte doklad od nákupu.

  2. Zaregistujte se do soutěže a odpovězte na soutěžní otázku:
    Na co se nejvíc těšíte na Vánoce?

  3. Vyhrajte 1 z 10 dárkových balíčků produktů uvedených značek v hodnotě 2 000 Kč za kus!


    Soutěž trvá od 21. 11. do 18. 12. 2022.

O co hrajeme?

  • 10 balíčků produktů uvedených značek – Colgate, Palmolive, elmex, meridol, Protex v hodnotě 2.000 Kč

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů využijte prosím:

Doporučujeme

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
6 měsíců před

Toto je dobrá soutěž pro každého. Zuby si čistí zubní pastou každý den, a to ráno a večer každý občan(ka), co má úroveň, a tak brzy půjdu nakupovat do Billy zubní pasty Elmex za aspoň 99 Kč. Zubní pasta Elmex mě velmi vyhovuje na čištění zubů dvakrát denně každý den a proto tento nákup nebude ,,vyhazování peněz,, , ale nákup zboží, bez něhož by naše domácnost nefungovala podle normálních standardů. A navíc jde o soutěžní nákup. Ceny nejsou nic moc, ale ,,nemusí pršet, jen když kape,,.

Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců před
Reply to  Zdeněk

Teprve dnes jsem si přečetl pravidla soutěže a asi se této soutěže neúčastním. Důvod je jednoduchý, a to že vyhodnocují i nejoriginálnější odpověď na soutěžní otázku. Nevím, zda s odpovědí, že manželka se zlobí, že nosím domů nízkou výplatu a že se na vánoce možná smiluje a místo pětadvaceti na zadek dostanu od manželky jen dvacet vařečkou.