albert colgate soutez

Rozdávejte úsměvy s Colgate a vyhrajte dovolenou v hodnotě 30 000 Kč! Nakupte vybrané produkty v Albertu, zaregistrujte se a zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte poukaz na dovolenou od Invia. Soutěž probíhá do 31. 5. 2023.

Jak soutěžit?

 1. NAKUPTE

  libovolné produkty Colgate®, Palmolive® nebo Ajax® v minimální hodnotě 149 Kč v rámci hypermarketů a supermarketů Albert a uschovejte doklad od nákupu.

 2. ZAREGISTRUJTE SE
  do soutěže a odpovězte na soutěžní otázku:
  ,,Jaká je Vaše vysněná letní destinace a proč?“

 3. VYHRAJTE
  1 z 10 poukazů na dovolenou od společnosti Invia v hodnotě 30 000 Kč za kus!

  Soutěž probíhá od 1. 5. do 31. 5. 2023.

O co hrajeme?

 • 10x elektronický poukaz společnosti Invia v hodnotě 30 000 Kč

albert colgate soutez

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
11 měsíců před

Výborná soutěž, vhodná zejména pro všechny majitele bytů a nemovitostí.
Ajax se používá na mytí podlahy v domácnosti, Palmolive nabízí sprchové gely pro děti, ženy i muže a Colgate nabízí ústní hygienu. Takže nakoupit za 149 Kč nějaký výrobek z této nabídky není vůbec složité a není to nákup nějaké kraviny, ale potřebné chemie pro domácnost a hygienu celé rodiny.
Soutěžní otázka je též jednoduchá, protože nejlepší plážová dovolená je v Černé Hoře, v letovisku Ada Bojana. Sluníčko tam krásně pálí, mráčky v létě na obloze nejsou, pláž je písková, moře je krásně teplé, nejsou tam žádné obchody a je tam k dispozici legální nudistická pláž. Prostě nuda, jak má být.
Lepší dovolenou než v Adě Bojaně v Černé Hoře si nedovedu přestavit, a to jsem byl v minulosti na letní dovolené u moře i ve Španělsku, Řecku, Itálii, Chorvatsku a v Egyptě.