hit kaufland card soutez zari cert

Nakupujte v září s Kaufland Card a vyhrajte rodinný zážitek v Pekle Čertovina pro celou rodinu nebo židli Vitalis - zdravé sezení pro Vašeho školáka

Jak soutěžit?

  1. Zaregistrujte se do soutěže v registračním formuláři, kde vyplníte číslo digitální Kaufland Card nebo kód vaší fyzické Kaufland Card a své údaje a odešlete.
  2. Nakupujte od 1. 9. do 30. 9. 2022 s Kaufland Card, každý nákup se počítá.

    TIP: Čím častěji nakoupíte, tím vyšší máte šanci vyhrát. Možnost výhry můžete dokonce zdvojnásobit každým nákupem nad 600 Kč.

    Soutěž trvá od 1. 9. do 30. 9. 2022

O co hrajeme?

  • 3x rodinný zážitek v Pekle Čertovina pro celou rodinu (až 4 osoby) včetně balanční židle Vitalis
  • 3x Židle Vitalis – zdravé sezení pro školáky
hit kaufland card soutez zari cert

Kontakt

Telefonní číslo Infolinky soutěže pro dotazy účastníků a podávání obecných informací o soutěži je +420 800 165 894. Telefonní infolinka je v provozu od pondělí do pátku od 8.00 hodin do 20.00 hodin.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Výborný tip na výhru pro držitele karty Kaufland, jako jsem třeba já. Jíst a pít se musí, potraviny a nápoje si kupují všichni. Kromě toho podmínkou vstupu do soutěže není nutnost nákupu nějakého, třeba aktuálně nepotřebného zboží. Tento tip soutěží běží v marketu Kaufland každý měsíc, takže by se měla aktuální nabídka soutěže pro majitele karty Kaufland, kteří pravidelně nakupují v marketu Kaufland, nabízet na stránkách chcemesoutěžit.cz non stop, a to vždy s aktuální výhrou.

Chceme soutěžit.cz
1 rok před
Reply to  Zdeněk

Dobrý den,
děkujeme za tip :-). Budeme se to snažit pravidelně zveřejňovat.

S pozdravem
Chceme soutěžit.cz

%d bloggers like this: