Ukončené: MOL – soutěž o palivové karty

MOL palivové karty soutěž

Soutěžte s čerpací stanicí MOL a vyhrajte v soutěži peníze zpět na palivovou kartu.

Soutěž naleznete na těchto stránkách:

molcesko.cz/cz/soutez-natankuj-a-vyhraj-sve-penize-zpet-na-palivovu-kartu

Jak můžete vyhrát?

  1. Natankujte na čerpací stanici MOL minimálně 25 litrů prémiových pohonných hmot: Evo diesel plus nebo Evo 100 plus.
  2. Uschovejte si účtenku.
  3. Na pokladně si vyzvedněte stírací los. Pokud po setření 4 polí (ze 16 polí) na losu (pozor, pokud setřete polí více, tak se los stává neplatným) najdete 4 stejné symboly usmívajícího se smajlíka 🙂 , tak jste vyhráli celé své tankování zpět! Tedy výhrou je částka v českých korunách odpovídající částce uhrazené za palivo v rámci soutěžního nákupu, ke kterému byl výherní los vydán, připsaná na palivové kartě MOL. Každý los je výherní, záleží jen na vašem štěstí, která 4 pole setřete.
  4. Originál podepsaného výherního losu spovinně vyplněnými údaji, kterými jsou jméno a příjmení a adresa soutěžícího společně s účtenkou za Soutěžní nákup, ke kterému byl daný los vydán, nebo její kopií zašlete na adresu: Soutěž MOLI.R.M.S.Co., s.r.o., Průmyslová 1472/11, 102 00 Praha10Hostivař. V případě zaslání kopie účtenky si prosím uschovejte její originál. Doporučujeme si udělat kopii výherního losu a účtenky (pokud zasíláte jejich originály). A dále se doporučuje zaslat poštou doporučeně. Výherní los je nutné odeslat na výše uvedenou adresu nejpozději 14 dní po skončení Soutěže, tedy nejpozději 14. 6. 2021 včetně.
  5. V případě jakýchkoli dotazů k soutěži můžete volat v pracovních dnech v době 9 – 17 hod na telefon 241 080 800 nebo psát e-mail na info@molcesko.cz .

Podrobná pravidla zde

Další soutěže, kterých se můžete účastnit na čerp. stanici MOL, naleznete zde

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments