hero

Potkej hvězdy fotbalu a hraj o spoustu dalších cen každý den. Soutěž probíhá do 28. 5. 2024.

Jak soutěžit?

 1. KUP
  libovolný Milka produkt.

 2. NAHRAJ
  účtenku.

 3. VYHRAJTE
  Hraj o setkání s fotbalisty
  a spoustu dalších cen každý den!

   

  Soutěž probíhá v období od 2. 4. do 28. 5. 2024.

Výhry

 • Výhry úrovně 1 celkem pro 4 Výherce + 1 osoba doprovod ke každému z Výherců – setkání s fotbalovým hráčem, přičemž jeden Výherce + jedna osoba doprovod vyhraje 1x osobní setkání s Harry Kanem na 30 minut, jeden Výherce + jedna osoba doprovod vyhraje 1x osobní setkání s Virgil van Dijkem na 60 minut, jeden Výherce + jedna osoba doprovod vyhraje 1x online setkání s Neymarem jr. a jeden Výherce + jedna osoba doprovod vyhraje 1x osobní setkání s Petrem Čechem na místě určeném Pořadatelem. Na setkání s Harry Kanem, Virgil van Dijkem budou přítomni také výherci z dalších zemí. V případě online setkání s Neymarem jr. společně s výherci z dalších zemí bude délka setkání 30 minut, v případě individuálního setkání (zahrnuje 1 Výherce + 1 osoba doprovod) bude délka setkání 10 minut. Danou variantu určí dle svého výlučného uvážení Pořadatel. Součástí Výhry úrovně 1 – online setkání s Neymarem jr. je zároveň poukaz na zájezd v hodnotě 30 000,- Kč.

 • Výhry úrovně 2 pro 2 Výherce denně, tedy za dobu trvání Soutěže celkem pro 114 Výherců – poukázka do sportovního obchodu, vybraného dle uvážení Pořadatele, a to v hodnotě 5 000,- Kč.

 • Výhry úrovně 3 pro celkem 18 Výherců – podepsaný dres od jednoho z fotbalových hráčů (celkem 3x od Harryho Kana, 5x od Virgila van Dijka, 5x od Neymara jr., 5x od Petra Čecha).

 • Výhry úrovně 4 pro celkem 8 výherců – osobní video vzkaz (celkem 2x od Harryho Kana, 2x od Virgila van Dijka, 2x od Neymara jr., 2x od Petra Čecha).

 • Výhry úrovně 5 pro 5 Výherců denně, tedy za dobu trvání Soutěže celkem pro 285 Výherců –peněžní výhra v hodnotě 100,- Kč.
 •  
hero

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Možná Vám uniklo..

5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jen
Jen
16 dní před

Vyhrál jsem poukázku na oblečení za 5k 🎉