Ukončené: Milka – Hraj každý den o jednu z cen

Hraj každý den o jednu z cen!

Jak soutěžit?

 • Kup jakýkoliv produkt Milka
 • Uschovej si účtenku a zaregistruj ji
 • Hraj týdně o jednu z cen a užij si chvíle plné jemnosti se svými blízkými

O co hrajeme?

 • 1. kategorie:
  týdně 1x elektronický voucher do eshopu ALZA.CZ, jehož hodnota v hrubé výši činí 29 990,- Kč a která po odvedení příslušné 15% daně dle § 36 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění (srážková daň), činí částku 26 000,- Kč. Srážkovou daň odvede pořadatel, resp. organizátor soutěže a výherce tak získá elektronický voucher o čisté hodnotě 26 000,- Kč. Voucher má platnost a je třeba ho uplatit do 16.12.2022. V každém týdenním soutěžním kole se hraje o 1 tuto výhru, celkem se tedy bude soutěžit o 9ks této výhry.

 • 2. kategorie:
  týdně 1x elektronický voucher na dovolenou od společnosti Invia.cz, jehož hodnota v hrubé výši činí 26 400,- Kč a která po odvedení příslušné 15% daně dle § 36 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění (srážková daň), činí částku 23 000,- Kč. Srážkovou daň odvede pořadatel, resp. organizátor soutěže a výherce tak získá elektronický voucher o čisté hodnotě 23 000,- Kč. Voucher má platnost a je třeba ho uplatit do 1.11.2023. V každém týdenním soutěžním kole se hraje o 1 tuto výhru, celkem se tedy bude soutěžit o 9ks této výhry. Konkrétní parametry dovolené budou na individuální domluvě výherce se společností Invia. Je možné, aby si výherce vybral i dovolenou přesahující hodnotu výhry, musí však zbývající část ceny doplatit z vlastních prostředků a na základě předchozí domluvy se společností Invia. Pro vyloučení všech pochybností, pořadatel zdůrazňuje, že pro případ, že by si výherce vybral dovolenou, která nedosahuje čisté hodnoty voucheru, nebude mu rozdíl mezi hodnotou dovolené a čistou hodnotou voucheru proplacen.“

 • 3. kategorie:
  Týdně 5x box s produkty Milka, přičemž tyto výhry srážkové dani nepodléhají. Za celou dobu soutěže se hraje o 45x box s produkty Milka. Výhra je určena pouze pro osobní účely a je nepřenosná.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments