madeta soutez

Sbírejte kódy zpod obalů Jihočeských tvarohů a jogurtů od Madety označených soutěžními víčky, zaregistrujte se do soutěže a těšte se na ceny. Soutěž probíhá do 31. 7. 2023.

Jak soutěžit?

 1. SBÍREJTE
  kódy zpod obalů Jihočeských tvarohů & jogurtů označených soutěžními víčky (bílý, vanilka, jahoda, broskev, stracciatella, čokoláda).

 2. ZAREGISTRUJTE SE
  Přejděte níže na této stránce na zadávací formulář. Vyplňte údaje a zadejte nalezený kód. Klikněte na „registrovat se do soutěže“ a těšte se na ceny.

 3. VYHRAJTE!
  Každý měsíc bude vylosováno až 51 výherců.

  Soutěž probíhá od 1. 5. do 31. 7. 2023.

O co hrajeme?

 • 3x oblečení CityZen na rok zdarma*

 • 60x balíček Madeta (balíček obsahuje 1x frisbee Madeta, 1x DUO Madeta, 1x chladivý ručník ve sportovní lahvi Madeta, 1x reflexní pásku Madeta, 1x lupa Madeta)

 • 90x voucher do e-shopu CityZen v hodnotě 1 000 Kč**

  *Nákup v celkové hodnotě 25 000 Kč na www.cityzenwear.cz formou pěti voucherů v hodnotě 5 000 Kč (slovy: pět tisíc korun českých). Vouchery budou zaslány Výherci jednorázově. Vouchery musí být vyčerpány do 31. 7. 2024. Po tomto datu je nebude možné uplatnit. Při vrácení zboží se vrací hodnota nákupu zpět ve formě voucheru. Nikoliv formou peněz.
  ** Voucher na nákup na www.cityzenwear.cz bude zaslán Výherci jednorázově. Voucher musí být vyčerpán do 31. 7. 2024. Při vrácení zboží se vrací hodnota nákupu zpět ve formě voucheru. Nikoliv formou peněz.

madeta soutez

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments