Ariel hero 1920x390 cz landingpage img

Zapojte se do hry o úžasnou cenu: nakupte produkty Lenor v kterémkoli obchodě a vyhrajte zájezd 
do Francie v hodnotě 100 000 Kč. Soutěž probíhá do 14. 2. 2024.

Jak soutěžit?

 1. KUPTE
  si libovolný produkt značky Lenor v některé z následujících prodejen: Tesco, Teta, Albert

 2. ZAREGISTRUJTE SE
  na mujsvet-pg.cz a uschovejte si účtenku.

 3. VYHRAJTE
  Zapojte se do soutěže 
o zájezd do Francie.

  Soutěž probíhá v období od 15. 1. do 14. 2. 2024.

Výhry

 • 1x Poukaz na zájezd do Francie v hodnotě 100 000 Kč, včetně DPH
Ariel hero 1920x390 cz landingpage img

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

3 comments on “Ukončené: KUPTE LENOR A VYHRAJTE ZÁJEZD DO FRANCIE!

 1. Této soutěže se též účastním. Aviváž se v naší domácnosti používá při praní prádla v automatické pračce, takže co nejdříve koupím aviváž značky Lenor v Albertu.
  Na pobytové místo případné dovolené ve Francii za 100 000 Kč mě inspiroval film Četník ze Saint Tropez a proto by cíl naší dovolené ve Francii za 100 000 Kč v případě výhry bylo letovisko Sait Tropez a plážová rekreáce u moře.

 2. Přeji všem hezký den,
  soutěže se zúčastníme, aviváž Lenor pravidelně používám. Na této soutěži mě zaujala možnost si zájezd „vybrat“. Máme rádi s manželem Francii. Zájezd bychom kombinovali /pokud to půjde/ s pobytem u moře a s cestováním po Provence. V této oblasti je krásně, máme rádi všechny ty vesničky, kde se téměř zastavil čas. Abyste se vyhnuli davům turistů, je dobré sem zajet v květnu, v červnu anebo až v září. To už je všude klid a máte čas se téměř sami procházet různými uličkami a zákoutími. Krajina je tady úžasná. Sice na podzim neuvidíte rozkvetlé lány levandule, ale je zde k vidění spousta jiných krás.
  Zájezd za 100 tisíc to umožní úplně báječně :-). Takže se s manželem těšíme, pokud se na nás usměje štěstí. Přejeme všem do PG krásný den. Alena a Honza

 3. Upozornění pro tvůrce komentářů:
  Všechny soutěže jsou komerční, tedy že je nutné v době trvání soutěže si koupit soutěžní výrobek a následně soutěžit o ceny.
  Je tedy naprosto nutné, ve svém příspěvku jasně napsat např. ještě dnes si koupím soutěžní výrobek nebo co nejdříve si koupím soutěžní výrobek a pod.
  Tady máme tzv. ,,Kaufland,, neboli zem, kde se kupuje a kupuje a autor komentáře na soutěžním webu musí jednoznačně dát ve svém příspěvku najevo, že si soutěžní výrobek koupí v době trvání soutěže a bude soutěžit.
  Jinak jde o cestopis, který by se hodil uveřejnit třeba na http://www.turistika.cz

Leave a Reply