albert veselakrava soutez

Kup Sýr a Křup, Veselou Krávu, Babybel nebo Kiri v minimální hodnotě 59 Kč a libovolné kombinaci, uschovej účtenku, registruj ji a vyhraj vstup pro celou rodinu do aquaparku. Soutěž probíhá do 20. 6. 2023.

Jak soutěžit?

 1. KUP
  Sýr a Křup, Veselou krávu, Babybel nebo Kiri (libovolná kombinace)
  v minimální hodnotě 59 Kč.

 2. USCHOVEJ SI
  pečlivě účtenku, pokud nemáš aplikaci Můj Albert (kde je možné účtenku stáhnout i později). Účtenku budeš potřebovat pro ověření nároku na výhru v případě výhry.
  Bez účtenky ztrácíš nárok na výhru.

 3. VYHRAJ
  Registruj se a vyhraj vstup pro celou rodinu do Aquapalace Praha nebo Aqualandu Moravia.


  Soutěž probíhá od 24. 5. do 20. 6. 2023.

Výhry

 • 50x rodinné vstupné do aquaparku
albert veselakrava soutez

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

Tags:

1 comment on “Ukončené: KUP SÝR A KŘUP, VESELOU KRÁVU, BABYBEL NEBO KIRI ALESPOŇ ZA 59 KČ A VYHRAJ 50x VSTUP PRO CELOU RODINU DO AQUAPARKU!

 1. Dobrá soutěž,hned zítra si koupím soutěžní sýry za 59 Kč. Nejem pro to, že jíst se musí. V Aquapalace Praha i v Aqualandu Moravia jsem byl výcekrát a oba aquaparky hodnotím jako nadprůměrné, které stojí za návštěvu.
  Jen menší problém je, že nepražáci a nebrňáci si budou must doukoupit ještě dva noclehy v okolí aquaparku, protože by se dalo špatně zvládnout celodenní rekreaci v aquaparku a ještě najet třeba ráno 200 km tam a večer 200 km zpět. Noclehy si lze zajistit třeba na http://www.hotely.cz
  U příští soutěže tohoto typu by mě vyhovovalo výhru doplnit dvěma noclehy v aquaparku.

Leave a Reply