kubik soutez

Kup si Kubíka s kódem pod soutěžní etiketou a vydej se na plavbu za super cenami. Soutěž probíhá do 25. 6. 2023.

Jak soutěžit?

 1. VYTVOŘ
  si profil, vlož jeden kód a odemkni mapu s cestou po řece.
 2. PLŇ
  úkoly a postupuj po mapě. Když dojdeš k dílčí výhře, můžeš vložit požadovaný počet kódů a zařadit se tak do slosování o tuto výhru.
 3. VYHRAJ!
  Když dojdeš k dílčí výhře, můžeš vložit požadovaný počet kódů a zařadit se tak do slosování o tuto výhru.


  Soutěž probíhá od 17. 4. do 25. 6. 2023.

O co hrajeme?

 • 1x Zájezd do Tropical Island

 • 80x balíček dárků od Kubíka. Dárkový balíček obsahuje: dětský batoh, kšiltovku, klíčenku, pastelky a reflexní vestu od Kubíka.Za každé soutěžní období bude vylosováno 8 (osm) výherců, z nichž každý získá 1 (jeden) balíček dárků od Kubíka. Podmínkou pro zařazení do slosování o tuto výhru je vložení/přiřazení 5 (pěti) soutěžních kódů k své registraci dle bodu IV. a úspěšné splnění minimálně 15 (patnácti) úkolů.
 • 60x voucher na nákup libovolného produktu z e-shopu Knihkupectví www.martinus.cz, resp. www.martinus.sk v hodnotě 400 Kč (čtyři sta korun českých), resp. 15 € (patnáct eur). Platnost voucheru bude do 20.3.2024. Bližší informace o využití voucheru budou uvedené ve výherní zprávě dle bodu VII. Za každé soutěžní období bude vylosováno 6 (šest) výherců, každý získá 1 (jeden) voucher. Podmínkou pro zařazení do slosování o tuto výhru je vložení/přiřazení 7 (sedmi) soutěžních kódů k své registraci dle bodu IV. a úspěšné splnění minimálně 25 (dvacetpět) úkolů.

  Výhra 3:
  50x voucher do hračkářství Agátin svět na nákup libovolného produktu z e-shopu www.agatinsvet.cz resp. www.agatinsvet.sk  v hodnotě 500 Kč (pět set korun českých), resp. 20 € (dvacet eur). Platnost voucheru bude do 31.12.2023. Bližší informace o využití voucheru budou uvedené na výherním voucheru. Za každé soutěžní období bude vylosováno 5 (pět) výherců, každý získá 1 (jeden) voucher. Podmínkou pro zařazení do slosování o tuto výhru je vložení/přiřazení 10 (deseti) soutěžních kódů k své registraci dle bodu IV. a úspěšné splnění minimálně 40 (čtyřiceti) úkolů.

  Výhra 4:
  30x voucher do prodejny SPORTISIMO na nákup libovolného produktu z e-shopu www.sportisimo.cz resp. www.sportisimo.sk nebo na prodejnách Sportisimo v hodnotě 1000 Kč (tisíc korun českých), resp. 40 € (čtyřicet eur). Platnost voucheru bude 1 (jeden) rok, bližší informace o přesné platnosti a využití voucheru budou uvedené na výherním voucheru. Za každé soutěžní období budou vylosováni 3 (tři) výherci, každý získá 1 (jeden) voucher. Podmínkou pro zařazení do slosování o tuto výhru je vložení/přiřazení 15 (patnácti) soutěžních kódů k své registraci dle bodu IV. a úspěšné splnění minimálně 55 (patnácti) úkolů.

  Výhra 5:
  5x Paddleboard set značky ZRAY X5 (set obsahuje: 3dílné hliníkové pádlo, ruční pumpa, adaptér pro kompresor, slide-in ploutvička, opravná sada, leash). Za celé soutěžní období bude vylosováno 5 (pět) výherců, z nichž každý získá 1 (jeden) Paddleboard set ZRAY X5 v hodnotě 9000 Kč (devět tisíc korun českých), resp. 360€ . Podmínkou pro zařazení do slosování o tuto výhru je vložení/přiřazení 20 (dvaceti) soutěžních kódů k své registraci dle bodu IV. a úspěšné splnění minimálně 80 (osmdesáti) úkolů.

kubik soutez

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

Leave a Reply