Věrnostní RACIO klub

Racio klub dárky

RACIO klub má dárky pro každého, kdo často nakupuje výrobky značky RACIO. Vybrat si můžete z praktických dárků do domácnosti, sportovního vybavení, hraček, školních potřeb, knih, kosmetiky, dále jsou zde výrobky RACIO, dárky pro zábavu, stravenky a hotelové poukazy.

Klub naleznete na těchto stránkách:

www.racio.cz/cs/klub

Přejete si některý z těchto dárků?

  1. Do klubu je možné se přihlásit registrací na webu zde. Zadaný e-mail je poté identifikátorem člena klubu.
  2. Kupujte výrobky značky RACIO, kterými jsou pufované cereální výrobky, knäckebroty, toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií.
  3. Vystřihněte EAN kód. Na některých obalech můžete najít ještě staré značení – tzv. Pufy, ale i z těchto obalů už vystřihujte jen EAN kódy.
  4. EAN kódy nalepte na papír – arch ke stažení.
  5. Obálku s archem s kódy zašlete na adresu: RACIO s.r.o., Národních hrdinů 3146/22b, 690 02, Břeclav. EAN kódy z obalů výrobků značky RACIO může člen klubu průběžně zasílat na adresu klubu nebo je může poslat najednou společně s objednávkou dárků.
  6. Po nasbírání dostatečného počtu EAN kódů si člen klubu může objednat některý z dárků
    uvedený v seznamu dárků. Objednat si jej může sám po přihlášení na stránkách nebo poštou objednávkovým formulářem.
  7. Dárek bude členovi klubu zaslán nejpozději do 60 dnů od doručení řádně a úplně vyplněného a podepsaného objednávkového formuláře včetně potřebného počtu EAN kódů dokladujících nákup výrobků. Poštovné neplatíte.

Podrobná pravidla

Další věrnostní kluby naleznete zde

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments