Kaufland – Ohodnoťte svou prodejnu a vyhrajte

Ohodnoťte nákup ve své prodejně Váš názor je důležitý - těšíme se na vaši zpětnou vazbu. Jako malé poděkování za vaši otevřenost vylosujeme každý měsíc 10 dárkových poukázek, každou v hodnotě 1000 Kč pro váš příští nákup.

Jak soutěžit?

Ohodnotit prodejnu

Vyberte prosím prodejnu, kterou chcete hodnotit. Po vyplnění dotazníku si můžete zahrát o nákup zadarmo. Soutěžit můžete pouze jednou měsíčně. Šanci na výhru máte opět v každém dalším měsíci.

O co hrajeme?

 • 1x poukázku na nákup v prodejnách Kaufland v hodnotě 1000 Kč 
  ve 12 soutěžních kolech

Kontakt

Telefonní číslo Infolinky soutěže pro dotazy účastníků a podávání obecných informací o soutěži je +420 800 165 894. Telefonní infolinka je v provozu v pracovní dny od 8.00 hodin do 20.00 hodin.

3 Replies to “Kaufland – Ohodnoťte svou prodejnu a vyhrajte

 1. Ještě by bylo vhodné upozornit soutěžící na soutěž s kartou Kaufland, kde se dá v měsíci září vyhrát kvalitní křeslo k počítači.
  Proto si dnes natáhnu budíka a hned zítra brzo ráno prvním autobusem jedu nakupovat do Kauflandu, kde kromě nižších cen aktuálně běží dvě soutěže.
  Turistika autobusem do nejbližšího marketu Kaufland za účelem levných nákupů a kvalitních soutěží se vyplatí nejen starobním důchodcům.

 2. Kaufland v Lounech je nejlepší. Chodím tam nakupovat každý týden a nikdy nezklamal.

 3. Dnes jsme nakupovali v Kauflandu v Kroměříži a byli na samoobslužné pokladně, kde byla obsazena ještě jedna, ostatní byli prázdné.
  Po požádání obsluhy o pomoc s naskenováním jednoho slevněného zboží, které mě nešlo, neochota prodavačky , kdy jen sdělila , že si máme vyťukat přes lupu číslo slevněného lístku .
  Zatím co si obsluha šla povídat s dalšími dvěmi prodavačkami.
  Zklamání z přístupu obsluhy.
  Pochopila bych spěch a odbytí mě zákaznice , kdyby byli ostatní pokladny vytížené a potřebovali pomoct jiní zákazníci , ale ostatní pokladny byli prázdné .
  Stalo se dnes 2.10.2022 v 11:38 h, na účtence je obsluha číslo: 9861
  Č. účtenky 95994

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.