Ukončené: Kaufland – Ohodnoťte svou prodejnu a vyhrajte

hit ohodnotte svou prodejnu a vyhrajte zena lucie pouzkazka papirova taska s nakupem rc5vLmQSNn scaled

Ohodnoťte nákup ve své prodejně Váš názor je důležitý - těšíme se na vaši zpětnou vazbu. Jako malé poděkování za vaši otevřenost vylosujeme každý měsíc 10 dárkových poukázek, každou v hodnotě 1000 Kč pro váš příští nákup.

Jak soutěžit?

Ohodnotit prodejnu

Vyberte prosím prodejnu, kterou chcete hodnotit. Po vyplnění dotazníku si můžete zahrát o nákup zadarmo. Soutěžit můžete pouze jednou měsíčně. Šanci na výhru máte opět v každém dalším měsíci.

O co hrajeme?

  • 1x poukázku na nákup v prodejnách Kaufland v hodnotě 1000 Kč 
    ve 12 soutěžních kolech
hit ohodnotte svou prodejnu a vyhrajte zena lucie pouzkazka papirova taska s nakupem rc5vLmQSNn scaled

Kontakt

Telefonní číslo Infolinky soutěže pro dotazy účastníků a podávání obecných informací o soutěži je +420 800 165 894. Telefonní infolinka je v provozu v pracovní dny od 8.00 hodin do 20.00 hodin.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Ještě by bylo vhodné upozornit soutěžící na soutěž s kartou Kaufland, kde se dá v měsíci září vyhrát kvalitní křeslo k počítači.
Proto si dnes natáhnu budíka a hned zítra brzo ráno prvním autobusem jedu nakupovat do Kauflandu, kde kromě nižších cen aktuálně běží dvě soutěže.
Turistika autobusem do nejbližšího marketu Kaufland za účelem levných nákupů a kvalitních soutěží se vyplatí nejen starobním důchodcům.

Květka
Květka
9 měsíců před
Reply to  Zdeněk

Dobrý den pane Zdeňku,
je krásné a strašně fajn, když informujete i o jiných soutěžích. Já jsem soutěživý typ a toto oceňuje.
Mějte se moc hezky a kromě zdraví Vám přeji štěstí ve hrách.

Helena Šimůnková
Helena Šimůnková
11 měsíců před

Kaufland v Lounech je nejlepší. Chodím tam nakupovat každý týden a nikdy nezklamal.

Zdeněk
Zdeněk
10 měsíců před

Tak to máte štěstí, protože mě Kaufland v Lounech zklamal, a to velmi. Je na druhym konci republiky a pro mě daleko. Mě nezklamal Kaufland v Třeboni nebo Kaufland v Jihlavě. Jak v Třeboni, tak i v Jihlavě je zastávka autobusu v těsné blízkosti prodejny Kaufland a tedy odpadá dlouhé tahání se s těžkými nákupy z prodejny Kaufland. Navíc je v Jihlavě v těsné blízkosti Kauflandu i bazén a Albert. Sport a nákupy, to je to pravý.

Jaroslava Mériová
Jaroslava Mériová
11 měsíců před

Dnes jsme nakupovali v Kauflandu v Kroměříži a byli na samoobslužné pokladně, kde byla obsazena ještě jedna, ostatní byli prázdné.
Po požádání obsluhy o pomoc s naskenováním jednoho slevněného zboží, které mě nešlo, neochota prodavačky , kdy jen sdělila , že si máme vyťukat přes lupu číslo slevněného lístku .
Zatím co si obsluha šla povídat s dalšími dvěmi prodavačkami.
Zklamání z přístupu obsluhy.
Pochopila bych spěch a odbytí mě zákaznice , kdyby byli ostatní pokladny vytížené a potřebovali pomoct jiní zákazníci , ale ostatní pokladny byli prázdné .
Stalo se dnes 2.10.2022 v 11:38 h, na účtence je obsluha číslo: 9861
Č. účtenky 95994

Zdeněk
Zdeněk
10 měsíců před

Co se divíte? Za almužnu, kterou prodavačka dostane ve výplatním sáčku od zahraničních zaměstnavatelů bych se taky nestrhal. Já bych vám řek, že nemám čas, protože musím ihned na WC, protože jinak bych se po….

Pavel Sýkora
Pavel Sýkora
10 měsíců předPavel Sýkora
Pavel Sýkora
10 měsíců před

Kaufland prodejna v Benešově u Prahy je jednoznačně nejlepší úrpdejnou ze tří supermarketů ve městě. Lidl se jí nemůže rovnat a Penny už vůbec ne !!! Jsme s ní nadmíru spokojeni a i když dojíždíme cca 15 km, je to pronás jasná volba !!!

Zdeněk
Zdeněk
10 měsíců před
Reply to  Pavel Sýkora

Myslím, že lepší prodejna Kaufland je v Třeboni. Je tam přímo před Kauflandem zastávka autobusu a s těžkým nákupem z Kauflandu není nutné se tahat daleko.