Nakupte v Kauflandu alespoň 2 rostlinné výrobky Rama (libovolná kombinace), zaregistrujte se a vyhrajte 1 milion Kč. Soutěž probíhá do 31. 10. 2023.

Jak soutěžit?

 1. NAKUPTE
  v době konání soutěže 2 rostlinné výrobky Rama (libovolná kombinace) v jakémkoliv hypermarketu Kaufland na území České republiky. 

 2. REGISTRUJTE SE
  do soutěže vyplněním registračního formuláře ZDE.
  Účtenku pečlivě uschovejte pro případ výhry!

 3. VYHRAJTE
  Po skončení soutěže vylosujeme 1 výherce, který získá 1.000.000 Kč!

  Soutěž probíhá od 1. 10. 2023 do 31. 10. 2023.

Výhry

 • 1× 1.000.000 Kč

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Doporučujeme

Tags:

1 comment on “Ukončené: Kaufland – Kup 2× Rama a vyhraj 1.000.000 KČ!

 1. Výborná soutěž, které se určitě účastním co nejdříve. Pracovat se mě nechce, jsem línej a ráno nejsem schopnej vstát z postele před osmou hodinou. Pracovat nebudu a proto prací nezbohatnu. Přesto by se mě milion Kč hodil na realizaci mých rekreačních aktivit. Proto je nákup dvou Ram v Kauflandu vynikající pokus o zbohatnutí bez práce a bez vkladu za sázku. Máslo mě chutná víc, ale nějakou dobu mohu v kuchyni kombinovat máslo s Ramou a nic se nestane.

  Prostě milionářem snadno, s minimálním výkonem a rychle.

  S potěšením mohu konstatovat, že https://www.chcemesoutezit.cz jsou u mě nejlepší a nejčtenější stránky na internetu. Snad by šlo stránky chcemesoutežit ještě vylepšit, a to jako stránky placené, třeba roční přístup za poplatek 100 Kč. Ať získávají informace o soutěžích jen skuteční zájemci o soutěže, kteří jsou ochotni tvůrcům stránek chcemesoutěžit zaplatit roční poplatek 100 Kč za jejich kvalitní práci pro soutěžící.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *