UKONČENÉ: Dr. Max – Oslavte s Dr. Max 15 let a soutěžte o hodnotné ceny!

Nakupte alespoň za 250 Kč a hrajte o Škoda Kamiq a další skvělé ceny!

 

Jak soutěžit?

 1. Nakupte volně prodejný sortiment v lékárnách Dr. Max, anebo na eshopu drmax.cz.
 2. Za každých 250 Kč s DPH nákupu volně prodejného sortimentu získáte 1 soutěžní los.
 3. Být členem klientského programu Karty výhod Dr. Max nebo se nově zaregistrovat.
 4. Přihlaste se do online účtu klientského programu nebo si ho nově založte.
  Tip: k založení online účtu je potřeba Karta výhod Dr. Max a e-mail.
 5. Pro zobrazení stránky soutěže, klikněte na „Zadat kód“. Opište soutěžní kód z přední strany losu, aktualizujte kontaktní údaje a odešlete formulář.

 

O co se hraje?

Kompletní pravidla soutěže naleznete ZDE.

 

Pozor! Podmínkou pro zapojení do soutěže je přihlášení do online
konta a členství v klientském programu Karta výhod Dr.Max

Karta výhod Dr. Max – nutné členství pro soutěžení – https://kartavyhod.drmax.cz/registrace

 

Soutěž naleznete na těchto stránkách:

https://www.drmax.cz/soutez/landing

Soutěž končí dne 15. 11. 2021 23:59

18 Replies to “UKONČENÉ: Dr. Max – Oslavte s Dr. Max 15 let a soutěžte o hodnotné ceny!

 1. Jsem přihlašený, ale nechceme se mi podařit zadat soutěžní kod, jak to mám provést, jak kliknu na zadat kod tak mi neustále vybíhá přihlášení, což už jsem provedl jako první krok. Děkuji za odpověď. Mališ

  1. Dobrý den,

   vypadá to na technické potíže. Zkuste použít jiný internetový prohlížeč, případě kontaktovat technickou podporu soutěže na e-mailu info@drmax.cz.

   S pozdravem
   tým Chcemesoutěžit.cz

 2. DOBRÝ DEN. Nejde u Vás zadat a ani se přihlást do soutěže. Od 10. 10 .2021 máte neustale nějaké potíže, vypadá to že z nás děláte blbce. Prosím laskavě o odpověd. s pozdravem. Doufám že do 15.11. 2021 dojde. Díky.

  1. Dobrý den,

   my pouze sdílíme danou soutěž. Nezodpovídáme za její technický stav. Pokud máte technické potíže, kontaktujte prosím přímo provozovatele dané soutěže Dr. Max na e-mailové adrese: info@drmax.cz.

   S pozdravem
   tým Chcemesoutežit.cz

 3. Mám 4 losy a jsou mi k ničemu, protože to nejde zaregistrovat,hlavně že u Maxe nakupujeme,jste pěkní podvodníci.

  1. Dobrý den,

   velice nás to mrzí, že jsou s touto soutěží takové potíže :(. Technická podpora Dr. Maxe nám není schopna sdělit, proč nelze zaregistrovat účtenky, a to i přes to, že jsme je minulý týden urgovali.

   S pozdravem
   tým Chceme soutěžit.cz

  1. Dobrý den,

   my pouze sdílíme danou soutěž. Prosím, pokud máte potíže, kontaktujte přímo organizátora soutěže Dr. Max na e-mailové adrese: info@drmax.cz.

   Děkujeme
   S pozdravem
   tým Chceme soutežit.cz

  1. Dobrý den,

   prosím kontaktujte přímo organizátora soutěže Dr. Max na e-mailové adrese: info@drmax.cz nebo na telefonním čísle 516 770 100. My tuhle soutěž pouze sdílíme, nikoliv organizujeme. Tedy za její technický stav neneseme zodpovědnost.

   S pozdravem
   tým Chceme soutežit.cz

 4. Lituji, že jsem se zaregistrovala. Kód nelze zadat, jediným efektem bude, že teď pravděpodobně budu mít mail zahlcený vašimi nabídkami. Chci to vše zrušit.

 5. Povedlo se mě zaregistrovat i losy odeslat nikdo nikoho o výhrách neinformoval a listinu s výherci nelze nikde najít i když jí slibovali zveřejnit do 24.11.2021. Tak kdo vyhrál ty krásné ceny gratuluji a hodně Štastných kilometrů bez nehody

  1. Dobrý den,

   dle pravidel soutěže:
   4.6 Po uplynutí doby konání soutěže, nejpozději do 19.11.2021 pořadatel ze soutěžících, kteří zcela splnili podmínky soutěže, vylosuje náhodným výběrem výherce (dále jen „výherce“). V soutěži se bude soutěžit o celkem 168 výher. Výherci vylosovaní na prvních třech (3) místech získají výhru č. 1, výherci na dalších patnácti (15) místech získají výhru č. 2 a výherci na dalších sto padesáti (150) místech získají výhru č. 3. Výhry jsou specifikovány níže v těchto pravidlech.

   4.6 Seznam výherců pořadatel zveřejní na soutěžní stránce nejpozději do deseti (10) pracovních dnů od skončení doby konání soutěže. Výherci budou rovněž kontaktováni na email nebo telefon uvedený v KP, dle volby pořadatele. V seznamu výherců bude uvedeno jméno, první písmeno příjmení a kraj bydliště výherce, a to vše dle údajů uvedených v členském kontu KP, a dále číslo výherního soutěžního losu.

   Tedy výstupem z tohoto je, že Dr. Max má ještě 4 dny na dolosování a informování výherce 🙂

   S pozdravem
   tým Chceme soutěžit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.