Ukončené: dm – Zapojte se do soutěže se značkou Feel Eco

Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte 1x Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu, 1 l 1x Feel Eco prací gel Color, 1,5 l 1x Feel Eco aviváž s vůní čerstvého ovoce, 1 l 1x Feel Eco odstraňovač skvrn MAXI, 200 ml 1x Feel Eco WC čistič, 750 ml

Jak soutěžit?

Značka Feel Eco nabízí výjimečné přírodní produkty s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.
Majitel a zakladatel značky chtěl najít produkty, které by byly vysoce účinné, splňovaly nejnáročnější ekologické a zdravotní požadavky a byly cenově dostupné. Jeho dcera totiž trpěla ekzémem a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Když to, co hledal, nikde nenašel, rozhodl se to vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro všechny.

Soutěž probíhá od 11.8.2022 od 9:00 do 2.9.2022 do 9:00.

O co hrajeme?

  • x Feel Eco prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu, 1 l
  • 1x Feel Eco prací gel Color, 1,5 l
  • 1x Feel Eco aviváž s vůní čerstvého ovoce, 1 l
  • 1x Feel Eco odstraňovač skvrn MAXI, 200 ml
  • 1x Feel Eco WC čistič, 750 ml
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
5 měsíců před

S politováním musím konstatovat, že tento typ soutěží mě nezajímá. Nejsem pan ,,chytrej,, , který správně odpovídá na otázky. O značce Feel nic nevím a ani bych si jejich výrobky nekoupil. Jedině nakupovat a soutěžit !
Od září 2022 budu pobírat zvýšený důchod, budu víc nakupovat pro sebe nejen soutěžní výrobky a tak mě baví soutěžit třeba mattoni-soutez.cz, kde si koupím pro sebe 6 minerálek Mattoni (pít se musí a minerálky piju celoročně), přihlásím účtenku do soutěže a hraju o kuchyň SIKO v ceně 200 000 Kč. To je soutěž podle mých představ.