vitana soutez

Kup v Billa alespoň dvě koření Vitana v libovolné kombinaci, zaregistruj účtenku a vyhraj Samsung Galaxy S24 s grilovacím balíčkem produktů Vitana. Soutěž probíhá do 10. 7. 2024.

Jak soutěžit?

 1. KUP
  2 koření VITANA v libovolné kombinaci v době konání soutěže v jakékoliv prodejně BILLA na území České republiky, nebo na BILLA eshopu.

 2. ZAREGISTRUJ
  svou účtenku do soutěže vyplněním registračního formuláře ZDE.
  Účtenku pečlivě uschovej pro případ výhry.
   

 3. VYHRAJ
  Samsung Galaxy S24 grilovací balíček produktů Vitana!

   

  Soutěž probíhá v období od 26. 6. do 10. 7. 2024.

Výhry

 • 5x mobilní telefon Samsung Galaxy S24, 256 GB v barevném provedení OnyxBlack společně s balíčkem výrobků Vitana na grilování v min. hodnotě 1.000 Kč

vitana soutez

Kontakty

V případě dotazů využijte:

Možná Vám uniklo..

Tags:

1 comment on “Ukončené: Billa – Vyhraj s kořením Vitana

 1. Tato soutěž je opravdu na úrovni a hned ve středu, 26.6. zajdu na nákup do Billy a koupím nejen dvě koření Vitana. Nejde o zbytečnou koupi, protože začíná grilovací sezona a o víkendu se chystám na grilovačku masa na dřevěném uhlí. V grilování na dřevěném uhlí mám praxi více jak 10 let a ani já a ani moje partnerka jsme se po konzumaci mých grilovaných specialit nejen nepoblili a ani nás nechytla běhavka (průjem).
  Potěšilo mě, že Samsung používá též operační systém Android, protože na svém chytrém telefonu Xiaomi mám též Android a nemusel bych se nově učit iOS. Takže výhra je pro mě super přitažlivá.
  Je tedy naprosto jisté, že hned ve středu, dne 26.6. zajdu na nákup do Billy a možná již brzy rozšířím svojí ,,rodinku,, chytrých telefonů o Samsung s OS Android. Hned bych si na nový chytrý telefon Samsung nahrál z Google Pay platenbní kartu a hurá na další, nejen soutěžní nákupy s chytrým telefonem Samsung.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *