Big SHOCK – Věrnostní program

Poznej věrnostní program Big SHOCK, sbírej kódy zpod víček, zapoj se do soutěže a vyhraj ceny, o jakejch se ti ani nesnilo nebo získej slevy. Každej vypitej plech se počítá a odměnou je ti šance, jakou jsi ještě nezažil. Čti dál a chyť příležitost za pačesy.

Klub naleznete na těchto stránkách:

https://www.bigshock.cz/vernostni-program

 

 

Jak se zapojit?

Nejdříve musíš bejt zaregistrovanej na webu zde. Jen tak můžeš zadávat kódy zpod víček plechovek a získávat Shock Coiny. Díky SC se pak můžeš zapojit do našich soutěží nebo si nadělit slevu v e-shopu Big Shock.

 

 

1. Kupuj plechy Big Shock!

Kup si jakýkoliv plech a dopřej si osvěžení a příval energie. Je jedno zda máš klasickej 500ml plech, menší 330ml nebo limitku. Více info.

2. Sbírej kódy zpod víček

Odtrhni víčko, napij se a najdi kód. Hrajou všechny Big Shock! plechy s kódem pod víčkem. Více info.

3. Zadej kód na Webu

Přihlas se, vlož kód na web a získej Shock Coiny. Za každej kód zpod víčka máš 1 SC a za aktuální soutěžní limitku rovnou 3 SC.

4. Sbírej, soutěž, vyhrávej!

 

Co dělat se Shock Coiny?

Teď je to jen na tobě. Můžeš soutěžit o super ceny a trošku si zariskovat, nebo jít na jistotu a získat slevu v e-shopu. Jakou strategii zvolíš je na tobě. Klidně si dej na čas a jen sbírej Shock Coiny, platí celých 12 měsíců od přičtení.

 

a) Získej losy a zapoj se do soutěže

Jdeš soutěžit? Koukni, jaký soutěže zrovna běžej a jdi do toho naplno! Sám si vyber výhru, která ti sedne, a vsaď na ni svoje Shock Coiny. Soutěžní losy získáš za různej počet SC a je jen na tobě, jakou zvolíš strategii. Když to nevyjde, neztrácej hlavu. Můžeš to rozjet v dalším losování.

Nezapoměň. Čím víc losů, tím větší šance na výhru!

SOUTĚŽ A ZÍSKEJ LOSY

Losujeme často a hodně! Každá soutěž se skládá z více losování a termíny najdeš na stránce soutěže i v pravidlech. Navíc skladbu cen skladba výher může být v dalším kole jiná. Kromě toho, že nechceš losování propásnout, nezapomeň, že každý losování vynuluje tvý losy. Ty jsou jednorázový a po losování se smažou! Pokud losy jednou získáš, už je nemůžeš přehodit na jinou výhru ani za ně dostat zpátky SC. Ať už vyhraješ nebo ne, do dalšího losování se musíš obout odznova. Tak s tím počítej.

A jestli se na tebe usmálo štígro a některá z cen je tvoje si můžeš zkontrolovat ve svým profilu.


b) Získej slevu na Big Shock! merch

Ty bys raději slevu na shockový hadry a doplňky? Není problém, je to jistota. Kolekci Big Shock! najdeš na partnerským e-shopu Blakk.market. Libí se ti něco? Super, tak si stačí skočit do směnárny, kde si vyměníš Shock Coiny za slevový kód. Furt platí 1 SC = sleva 1 Kč a slevový poukázky platí jen na Big Shock! kolekci.

ČEKNI BS! MERCH


C) Nech Shock coiny v peněžence

Ještě nevíš, chceš si počkat na další pořádný ceny nebo chceš šetřit na větší slevu? Pohoda, dej si na čas a nech Shock Coiny v peněžence, mají platnost celý rok. A věř, že tahle měna nepadá.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments