Bebe Dobré ráno hotovost 5000 Kč

Bebe Dobrá ráno rozdává v soutěži každý den 5.000,- Kč.

Soutěž naleznete na těchto stránkách:

www.bbdr.cz

Jak můžete vyhrát?

 1. Kupte v jakémkoli obchodě 1 sušenky Bebe Dobré ráno opatřené soutěžním obalem s kódem.
 2. Uschovejte si účtenku a soutěžní obal.
 3. Na soutěžních stránkách vložte v době od 8 do 20 hod soutěžní kód a další požadované údaje.
 4. V soutěži je stanovených 61 šťastných chvilek (pro každý den jedna šťastná chvilka). Účastník, který provede svou registraci soutěžního kódu jako první v okamžiku šťastné
  chvilky, resp. jako první v pořadí v čase následujícím od okamžiku, kdy nastane šťastná chvilka, vyhrává 5.000,- Kč.
 5. Koupili-li jste Bebe Dobré ráno (a případně i Figaro, Milka, Bebe Rodinné, Opavia Zlaté, Brumík, TUC, Kolonáda, Halls, Horalky Opavia, Fidorka, Piškoty Opavia, Tatranky Opavia, Miňonky Opavia, 3BIT, Siesta a Oreo) v prodejně COOP za min. 69,- Kč, můžete se zároveň zúčastnit i této soutěže o televize nebo mobily.

Podrobná pravidla zde

Další soutěže, ve kterých můžete vyhrát peníze nebo poukazy, naleznete zde

21 comments on “Ukončené: Bebe Dobré ráno – soutěž o hotovost

 1. Dobrý den.
  Chci soutěžit se sušenkami Bebe Dobré ráno, 8 x 4 sušenky.
  Ač jsem použila různé “ snad“ kódy z krabičky, stránka mi hlásí nesprávný kód.
  Ráda bych našla ten správný uvnitř, který jsem nenašla.
  Stoklásková

 2. Dobry den, zakoupila jsem susenky za ucelem souteze, ale az doma jsem zjistila, ze je nutno mit rovnez uctenku….pripada mi to nefer az vychytrale…:(

 3. Krásný den vám přeji. To je mi líto. Je lepší, když si nejdříve přečtete podmínky soutěže a pak teprve půjdete nakupovat. Pravidla jsou jasně daná a pro všechny stejné. A když si projdete další soutěže, zjistíte, že účtenka je potřeba skoro ve všech soutěžích.

 4. Dobrý den,
  Požádám Vás v jaké případné sekci založím účet ohledně probíhající soutěže Bebe Dobré Ráno.Nemohu nikde na daných stránkách nalézt,vytvořit,pouze je zde kontaktní formulář ohledně daného sortimentu.Děkuji za Vaši případnou odpověď.Láďa K.

 5. Dobrý den chci se zeptat proč uctenku, jsem studentka na VUT a bebe sušenky si tam kupuji každý den a uctenku tam logicky nikdy nedostanu

 6. Dobrý den, přišla mi zpráva, že vyhrávám, zaregistrovala jsem kód vyplnila bankovní účet, ale žádná výhra mi nedorazila.

  1. Krásný den, gratuluji vám k výhře. 🙂 Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

 7. Dobrý večer,
  dne 12. 10. 2020 jsem se trefila do šťastné chvilky, v emailu, který přišel jsem vyplnila všechny údaje které jsou požadovány a přiložila foto obalu s výherním kódem. Do dnešního dne jsem výhru neobdržela. Můžete zjistit proč?
  Jaroslava

  1. Krásný den přeji, paní Jaroslavo. Gratuluji k výhře. 🙂 Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

 8. Dobrý, večer.Dne 30.9.2020 jsem vyhrála Kč 5.000.-.Ofotila jsem obal MFRTNEMLPM, uvedla č.mého účtu.Zatím na účet nic nepřišlo.Moc děkiji Seidlová,Jana

  1. Dobrý den paní Seidlová. Nejdříve vám velmi gratuluji k výhře. 🙂
   Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

 9. Můžete mi dát kontakt na pořadatele hry bebe dobré ráno ? Rad bych věděl proc jsme nikdo neobdrželi výhru hotovosti . Soutěž zkoncila minulý měsíc a ke 30.11. mely byt vyhry vyplaceny. nestalo se tak. Vysvětlíte nám to?

  1. Krásný den. To se občas stává, že mají výhry zpoždění. Mně například přišly výhry z Orea až po půl roce od ukončení soutěže. 🙂 Můžete kontaktovat výrobce, což je společnost Opavia. Tyto stránky Chceme soutěžit slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží, nejsem v kontaktu s organizátorem ani pořadatelem soutěže.

 10. Dobrý den, takže není možné soutěžit,? koupila jsem sušenky jako rychlé občerstvení s prodejního automatu, ten účtenky nedává. Smůla ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *