Ukončené: Bebe Dobré ráno – soutěž o hotovost

Bebe Dobré ráno hotovost 5000 Kč

Bebe Dobrá ráno rozdává v soutěži každý den 5.000,- Kč.

Soutěž naleznete na těchto stránkách:

www.bbdr.cz

Jak můžete vyhrát?

  1. Kupte v jakémkoli obchodě 1 sušenky Bebe Dobré ráno opatřené soutěžním obalem s kódem.
  2. Uschovejte si účtenku a soutěžní obal.
  3. Na soutěžních stránkách vložte v době od 8 do 20 hod soutěžní kód a další požadované údaje.
  4. V soutěži je stanovených 61 šťastných chvilek (pro každý den jedna šťastná chvilka). Účastník, který provede svou registraci soutěžního kódu jako první v okamžiku šťastné
    chvilky, resp. jako první v pořadí v čase následujícím od okamžiku, kdy nastane šťastná chvilka, vyhrává 5.000,- Kč.
  5. Koupili-li jste Bebe Dobré ráno (a případně i Figaro, Milka, Bebe Rodinné, Opavia Zlaté, Brumík, TUC, Kolonáda, Halls, Horalky Opavia, Fidorka, Piškoty Opavia, Tatranky Opavia, Miňonky Opavia, 3BIT, Siesta a Oreo) v prodejně COOP za min. 69,- Kč, můžete se zároveň zúčastnit i této soutěže o televize nebo mobily.

Podrobná pravidla zde

Další soutěže, ve kterých můžete vyhrát peníze nebo poukazy, naleznete zde

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hledám kód , uvnitř krabičky
hledám kód , uvnitř krabičky
2 let před

Dobrý den.
Chci soutěžit se sušenkami Bebe Dobré ráno, 8 x 4 sušenky.
Ač jsem použila různé “ snad“ kódy z krabičky, stránka mi hlásí nesprávný kód.
Ráda bych našla ten správný uvnitř, který jsem nenašla.
Stoklásková

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den. Koupila jste soutěžní balení oznamující soutěž? Viz úvodní obrázek soutěže. U nesoutěžních balení soutěžní kod není.

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Paní Stoklásková, Váš další komentář jsem nezveřejnila, protože obsahoval soutěžní kód. Ten prosím nezadávejte do tohoto formuláře, ale přímo na soutěžní stránky http://www.bbdr.cz 🙂

Bebe Dobré ráno.
Bebe Dobré ráno.
2 let před

Dobrý den, účtenku jsem vyhodila. Proč nestačí kód z krabice? Díky za odpověď. B

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den. Dnes je už téměř ve všech soutěžích potřeba i účtenka.

Uctenka
Uctenka
2 let před

Dobry den, zakoupila jsem susenky za ucelem souteze, ale az doma jsem zjistila, ze je nutno mit rovnez uctenku….pripada mi to nefer az vychytrale…:(

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den vám přeji. To je mi líto. Je lepší, když si nejdříve přečtete podmínky soutěže a pak teprve půjdete nakupovat. Pravidla jsou jasně daná a pro všechny stejné. A když si projdete další soutěže, zjistíte, že účtenka je potřeba skoro ve všech soutěžích.

Formulář k Soutěži
Formulář k Soutěži
2 let před

Dobrý den,
Požádám Vás v jaké případné sekci založím účet ohledně probíhající soutěže Bebe Dobré Ráno.Nemohu nikde na daných stránkách nalézt,vytvořit,pouze je zde kontaktní formulář ohledně daného sortimentu.Děkuji za Vaši případnou odpověď.Láďa K.

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den, účet si založíte přímo na soutěžních stránkách http://www.bbdr.cz . Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. 🙂

Dotaz
Dotaz
2 let před

Dobrý den chci se zeptat proč uctenku, jsem studentka na VUT a bebe sušenky si tam kupuji každý den a uctenku tam logicky nikdy nedostanu

Chceme soutěžit.cz
2 let před
Reply to  Dotaz

Dobrý den přeji, pravidla jsou daná. Ve všech soutěžích je potřeba účtenka jako doklad o zakoupení výrobku.

Hotovost
Hotovost
2 let před

Dobrý den, přišla mi zpráva, že vyhrávám, zaregistrovala jsem kód vyplnila bankovní účet, ale žádná výhra mi nedorazila.

Chceme soutěžit.cz
2 let před
Reply to  Hotovost

Krásný den, gratuluji vám k výhře. 🙂 Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

BeBe vyhraj 5000
BeBe vyhraj 5000
2 let před

Dobrý večer,
dne 12. 10. 2020 jsem se trefila do šťastné chvilky, v emailu, který přišel jsem vyplnila všechny údaje které jsou požadovány a přiložila foto obalu s výherním kódem. Do dnešního dne jsem výhru neobdržela. Můžete zjistit proč?
Jaroslava

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den přeji, paní Jaroslavo. Gratuluji k výhře. 🙂 Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

Be Be- DOBRÉ RÁNO JANA2
Be Be- DOBRÉ RÁNO JANA2
2 let před

Dobrý, večer.Dne 30.9.2020 jsem vyhrála Kč 5.000.-.Ofotila jsem obal MFRTNEMLPM, uvedla č.mého účtu.Zatím na účet nic nepřišlo.Moc děkiji Seidlová,Jana

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Dobrý den paní Seidlová. Nejdříve vám velmi gratuluji k výhře. 🙂
Vyčkejte, své výhry se určitě dočkáte. Příp. doporučuji kontaktovat pořadatele či organizátora soutěže. Tyto stránky slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží. Děkuji za pochopení.

Nevyplacena výhra v soutěži
Nevyplacena výhra v soutěži
2 let před

Můžete mi dát kontakt na pořadatele hry bebe dobré ráno ? Rad bych věděl proc jsme nikdo neobdrželi výhru hotovosti . Soutěž zkoncila minulý měsíc a ke 30.11. mely byt vyhry vyplaceny. nestalo se tak. Vysvětlíte nám to?

Chceme soutěžit.cz
2 let před

Krásný den. To se občas stává, že mají výhry zpoždění. Mně například přišly výhry z Orea až po půl roce od ukončení soutěže. 🙂 Můžete kontaktovat výrobce, což je společnost Opavia. Tyto stránky Chceme soutěžit slouží pouze ke zveřejňování jednotlivých soutěží, nejsem v kontaktu s organizátorem ani pořadatelem soutěže.

Alena Radová
Alena Radová
2 let před

Dobrý den, takže není možné soutěžit,? koupila jsem sušenky jako rychlé občerstvení s prodejního automatu, ten účtenky nedává. Smůla ?

Chceme soutěžit.cz
2 let před
Reply to  Alena Radová

Dobrý den, jak píšete – automat účtenky nevydává, tedy není možné soutěžit. Navíc tato soutěž již skončila v říjnu 2020.