Ukončené: Balshop.cz – Nakupte baterie Varta a vyhrajte stolní mixér

Nakupte baterie Varta v minimální hodnotě 199 Kč a vyhrajte stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2 v 1 v hodnotě 1 859 Kč

Jak soutěžit?

 1. Nakupte baterie Varta v minimální hodnotě 199 Kč a to v našich prodejnách BARVY A LAKY DROGERIERÁJ DROGERIEBAREVNÝ RÁJ nebo na BALSHOP.cz v termínu konání soutěže od 24. 5. do 12. 6. 2022.
 2. Zašlete nám číslo Vaší faktury nebo pokladního dokladu do 12. 6. 2022 e-mailem na adresu soutez@bal.czDo předmětu uveďte heslo ‚‚SOUTĚŽ VARTA‘‘.
 3. Vaše přihláška bude zařazena do slosování o 5× stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2 v 1 v hodnotě 1 859 Kč. Slosování proběhne od 12. 6. 2022

  Soutěž probíhá v termínu od 24. 5. 2022 do 12. 6. 2022. O případné výhře Vás budeme informovat do 24. 6. 2022. Výhru si budete moci převzít v našich prodejnách BARVY A LAKY DROGERIERÁJ DROGERIEBAREVNÝ RÁJ nebo ji přiložíme k Vaší další objednávce z internetového obchodu BALSHOP.cz.

O co hrajeme?

 • stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2v1

Kontakt

Veškeré dotazy, podněty, stížnosti nebo připomínky k soutěži mohou být adresovány pouze na adresu vyhlašovatele balshop@bal.cz.

3 Replies to “Ukončené: Balshop.cz – Nakupte baterie Varta a vyhrajte stolní mixér

 1. Dobrý den,
  tato soutěž se mě jeví jako nevhodná pro každého, kdo chce soutěžit. Kdo by měl zájem jednorázově kupovat cca 20 baterek za aspoň 199 Kč ? Zde se mě jeví určitý nepoměr množství/cena/výhra.
  Lepší soutěž, která je vhodná pro každého, kdo chce soutěžit, se mě zdá soutěž v marketech Albert http://www.vyhrajsnaturou.cz
  Je nutné koupit 6 Pet láhví nápojů Natura – pít se musí denně, takže nejde o nákup ,,do zálohy,, a výhry jsou 4x iPhone a každý den poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 6 000 Kč.

  1. Dobrý den,

   soutěž jako soutěž :-). Rozhodnutí necháme na každém z návštěvníků, kteří naše stránky pravidelně navštěvují :-).

   S pozdravem
   tým Chceme soutěžit.cz

   1. Dobrý den,
    není soutěž jako soutěž. Co by např. osamělý důchodce, který vystačí s tlačítkovým mobilem a dvěma tužkovejma baterkama do myši, kde baterky vydrží dva roky, dělal jednorázově s dvaceti baterkami za 199 Kč?
    Jako lepší možnost se mě jeví jít nakoupit do BILLY přesný počet potřebných baterek a k tomu limonády Coca-cola za 50 Kč (pít se musí) a soutěžit o karavan na týden nebo o poukázky na nákup v Bille v hodnotě 2 000 Kč.
    Více na http://www.coca-cola-souteze.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.