soutez varta titulka 1

Nakupte baterie Varta v minimální hodnotě 199 Kč a vyhrajte stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2 v 1 v hodnotě 1 859 Kč

Jak soutěžit?

  1. Nakupte baterie Varta v minimální hodnotě 199 Kč a to v našich prodejnách BARVY A LAKY DROGERIERÁJ DROGERIEBAREVNÝ RÁJ nebo na BALSHOP.cz v termínu konání soutěže od 24. 5. do 12. 6. 2022.
  2. Zašlete nám číslo Vaší faktury nebo pokladního dokladu do 12. 6. 2022 e-mailem na adresu soutez@bal.czDo předmětu uveďte heslo ‚‚SOUTĚŽ VARTA‘‘.
  3. Vaše přihláška bude zařazena do slosování o 5× stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2 v 1 v hodnotě 1 859 Kč. Slosování proběhne od 12. 6. 2022

    Soutěž probíhá v termínu od 24. 5. 2022 do 12. 6. 2022. O případné výhře Vás budeme informovat do 24. 6. 2022. Výhru si budete moci převzít v našich prodejnách BARVY A LAKY DROGERIERÁJ DROGERIEBAREVNÝ RÁJ nebo ji přiložíme k Vaší další objednávce z internetového obchodu BALSHOP.cz.

O co hrajeme?

  • stolní mixér Russell Hobbs Stainless Steel 2v1
soutez varta titulka 1

Kontakt

Veškeré dotazy, podněty, stížnosti nebo připomínky k soutěži mohou být adresovány pouze na adresu vyhlašovatele balshop@bal.cz.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Dobrý den,
tato soutěž se mě jeví jako nevhodná pro každého, kdo chce soutěžit. Kdo by měl zájem jednorázově kupovat cca 20 baterek za aspoň 199 Kč ? Zde se mě jeví určitý nepoměr množství/cena/výhra.
Lepší soutěž, která je vhodná pro každého, kdo chce soutěžit, se mě zdá soutěž v marketech Albert http://www.vyhrajsnaturou.cz
Je nutné koupit 6 Pet láhví nápojů Natura – pít se musí denně, takže nejde o nákup ,,do zálohy,, a výhry jsou 4x iPhone a každý den poukázka na nákup v Albertu v hodnotě 6 000 Kč.

Chceme soutěžit.cz
1 rok před
Reply to  Zdeněk

Dobrý den,

soutěž jako soutěž :-). Rozhodnutí necháme na každém z návštěvníků, kteří naše stránky pravidelně navštěvují :-).

S pozdravem
tým Chceme soutěžit.cz

Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Dobrý den,
není soutěž jako soutěž. Co by např. osamělý důchodce, který vystačí s tlačítkovým mobilem a dvěma tužkovejma baterkama do myši, kde baterky vydrží dva roky, dělal jednorázově s dvaceti baterkami za 199 Kč?
Jako lepší možnost se mě jeví jít nakoupit do BILLY přesný počet potřebných baterek a k tomu limonády Coca-cola za 50 Kč (pít se musí) a soutěžit o karavan na týden nebo o poukázky na nákup v Bille v hodnotě 2 000 Kč.
Více na http://www.coca-cola-souteze.cz

%d bloggers like this: