banner 1

Nakup jeden či více Listerine o objemu minimálně 400 ml, zaregistruj účtenku a vyhraj dárkový poukaz Albert. Soutěž trvá do 31. 12. 2022.

Jak soutěžit?

  1. NAKUP
    jeden či více Listerine o objemu 400ml

  2. ZAREGISTRUJ SE
    na soutěž.jnj.cz

  3. VYHRAJ!


    Soutěž trvá od 30. 11. do 31. 12. 2022.

O co hrajeme?

  • 10x dárková karta Albert v hodnotě 30 000 Kč
banner 1

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů využijte prosím:

Doporučujeme

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdeněk
Zdeněk
1 rok před

Této soutěže s ústní vodou Listerine by se měli účastnit všichni, od dětí až po seniory. Všichni si potřebují aspoň jednou denně vydezinfikovat ústní dutinu ústní vodou. S Listerine soutěžím opakovaně a tak jsem si již vytvořil návyk, že kromě čištění zubů ráno a večer zubní pastou si jednou denně vyplachuji ústní dutinu ústní vodou, třeba po vykouření cigarety, čímž se odstraní zápach z úst po kouření. Navíc v této soutěži nikdo neprohraje, protože když se nevyhraje výhra 30 000 Kč, tak se aspoň udělá něco pro zdravé zuby a svěží dech.

Jeník
Jeník
1 rok před
Reply to  Zdeněk

V té soutěži se nedá absolutně vyhrát..Hrají to tisíce lidí a losují blbých 10 výher..Kdyby raději losovali 300 výher po 1000, tak by byla větší šance..

Zdeněk
Zdeněk
1 rok před
Reply to  Jeník

A další možnost na téma více výherců a ceny v nižších částkách by bylo, že by soutěž byla pouze pro věkovou kategorii 18+ a 3 000 výherců by získalo šek v hodnotě 100 Kč na nákup jedné krabičky cigaret . Cigarety kouří značná část obyvatelstva a ti co nekouří určitě znají někoho, kdo kouří a koho by mohli obdarovat šekem na nákup jedné krabičky cigaret.